Produkt

Wszystko, czego potrzebujesz, aby poprawić satysfakcję pracowników

Ankiety pulsacyjne

Uzyskaj kompleksowy obraz swojego zespołu z naszymi ankietami pulsacyjnymi. Wybierz z naszej biblioteki pytań lub dodaj własne pytania. Zalecamy wysyłanie ankiet pulsacyjnych co 1-2 miesiące.

Ankiety pulsacyjne

Ankiety niestandardowe

Stwórz własne ankiety za pomocą naszego łatwego w obsłudze kreatora ankiet. Wybierz spośród różnych typów pytań, w tym pytań zakresowych, radiowych, z polem wyboru i tekstowych.

Ankiety niestandardowe

Oceny menedżerów

Pracownicy mogą oceniać swoich menedżerów i udzielać informacji zwrotnych na temat ich wyników. To świetny sposób, aby pomóc Twoim menedżerom w rozwoju i doskonaleniu.

Oceny menedżerów

Krótkie i przystępne ankiety

Wypełnianie ankiet w Moodup jest łatwe i szybkie, co gwarantuje wysoki wskaźnik odpowiedzi. Pracownicy mogą otrzymywać ankiety SMS-em lub e-mailem.

Krótkie i przystępne ankiety

Przejrzysty panel kontrolny

Nasz panel daje szybki podgląd wyników Twojej firmy. Możesz również przejść do bardziej wnikliwej analizy, korzystając z naszych zaawansowanych filtrów.

Przejrzysty panel kontrolny

Odpowiedz na informacje zwrotne

Odpowiadaj na informacje zwrotne od swoich pracowników. Pozostają oni anonimowi w rozmowie, więc możesz prowadzić otwartą i szczerą dyskusję.

Odpowiedz na informacje zwrotne

Wyniki poparte nauką

Rozwijamy ramy 10 kluczowych czynników, które razem stanowią zaangażowanie pracowników, używając połączenia psychologii behawioralnej i statystyki.

Wyniki poparte nauką

Duży bank pytań

Mamy duży bank pytań, które są automatycznie wykorzystywane w ankietach pulsacyjnych. Możesz pominąć te, których nie chcesz używać, i dodać własne.

Duży bank pytań

Benchmarki branżowe

Wszystkie wyniki są porównywane z Twoją branżą. Daje to szerszy obraz tego, jak Twoja organizacja wypada w porównaniu z innymi.

Benchmarki branżowe

eNPS

Wskaźnik Net Promoter Score pracowników (eNPS) to inny sposób na spojrzenie na zaangażowanie pracowników. Możesz zobaczyć zarówno średnie, jak i eNPS dla ogólnego zaangażowania i każdego czynnika.

eNPS

Pisemna informacja zwrotna

Każda ankieta pulsacyjna zawiera otwarte pytanie, w którym pracownicy mogą dodać informacje zwrotne. To świetny sposób, aby dogłębne i lepsze zrozumienie problemów pracowników.

Pisemna informacja zwrotna

Import i eksport Excel

Jeśli nie chcesz ręcznie importować pracowników, możesz zaimportować ich z Excela. Możesz również eksportować zarówno dane pracowników, jak i wyniki do Excela.

Import i eksport Excel

Wiele integracji

Synchronizuj dane swoich pracowników na żywo z systemu HR / HRIS. Obsługujemy setki dostawców i możemy również tworzyć niestandardowe integracje.

Wiele integracji

Anonimowość

Moodup gwarantuje wszystkim pracownikom anonimowość w ankietach. Oznacza to, że pracownicy mogą w bezpieczny sposób wyrażać swoje zdanie na temat środowiska pracy, bez obawy o negatywne konsekwencje.

Anonimowość

Wsparcie wielojęzyczne

Interfejs pracownika w Moodup jest dostępny w wielu językach. Jeśli brakuje jakiegoś języka, dodamy go za darmo.

Wsparcie wielojęzyczne

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zarezerwuj demo